• Slider 36

Hosting

 • Hosting stron WWW

  Hosting stron WWW

Wiemy, że nie każdy może czy też nie każdy chce angażować się w zarządzanie swoim miejscem na serwerze. Dlatego wykupione u nas miejsce, nie wiąże się z jakąkolwiek ingerencją naszego Klienta w działanie strony czy też poczty e-mail. Wszystko wykonywane i dopilnowywane jest bezpośrednio przez nas.

Udostępniamy miejsce na serwerze bez względu na to, czy jesteś już naszym klientem, czy chciałbyś tylko przenieść swoją, już istniejącą stronę do nas. Dedykowane serwery jakie posiadamy, pozwalają w pełni zagwarantować naszym partnerom wysoką jakość współpracy, zapewniając szybkie i niezawodne funkcjonowanie każdego internetowego projektu z pełną obsługą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.:

Wydajne łącza zapewniające szybką transmisję, wielostopniowy system bezpieczeństwa danych, stały nadzór - to tylko niektóre elementy mające na celu zagwarantowanie naszym partnerom wysoką jakość współpracy. Wszystkim klientom korzystającym z usług hostingowych zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail. Pomoc może obejmować zarówno rozwiązywanie bieżących problemów, jak i instrukcje dotyczące konfiguracji oprogramowania (np. programu poczty e-mail) po stronie klienta.

Cena hostingu uzależniona jest od tego jak bardzo rozbudowana będzie strona jaki transfer będzie generowała oraz jakie dodatkowe usługi będą wchodziły w jej skład.

 • haiNET wykonuje
   
  • Strony internetowe

   Sieć Internet istnieje na świecie już od ponad dekady i ma za sobą euforyczne początki napędzane przez ekonomie oraz rozwój nowoczesnych technologii. Śmiało można stwierdzić, że każda duża i średnia firma posiada własną witrynę internetową.

   Więcej
  • Sklepy internetowe

   Handel elektroniczny w sieci internet stawia przed nami nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż detaliczna towarów końcowym odbiorcom bez ograniczeń przestrzennych, przez 24 godziny na dobę, przy minimalnych kosztach stanowi nową jakość w handlu.

   Więcej
  • Pozycjonowanie

   Masz więc już ładnie przygotowaną stronę internetową, którą zdążyli odwiedzić wszyscy członkowie Twojej rodziny, znajomi, pracownicy oraz ich rodziny i przyjaciele. To jednak w dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby osiągnąć sukces za pomocą własnej witryny internetowej.

   Więcej
haiNET Partnerzy
  • Slider 31
  • Slider 32