• Slider 36

Copywriting

 • Copywriting - treści na strony WWW

  Copywriting - treści na strony WWW

Pisanie jest sztuką doboru odpowiednich słów, perfekcyjnie połączonych w efektowne zdania. Wyczucie, subtelność i doskonałość pisarza czyni jego teksty niepowtarzalnymi.

Wszyscy internauci doskonale wiedzą, że profesjonalny wygląd każdej strony internetowej to nie tylko ładna grafika, ale przede wszystkim wartościowa treść. Kwestia ta jest niezwykle ważna zwłaszcza dla osób, które posiadających własne strony internetowe. Tekst znajdujący się na stronie powinien mieć zarówno wartość informacyjną dla internauty, jak i posiadać elementy istotne dla wyszukiwarek internetowych. Dzięki witrynom internetowym takie osoby mogą zarabiać, zdobywać klientów, dzielić się cennymi informacjami lub rozwijać swoje zainteresowania.

Pisanie tekstów m.in. na strony internetowe czyli copywriting to kolejna dziedzina w jakiej nasza firma pozwala kompleksowo podejść do kwestii projektowania profesjonalnych stron internetowych. Ceny w tym wypadku są bardzo zróżnicowane. Głównie zależą od złożoności zlecenia oraz od czasu na jego wykonanie. Z tych powodów każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

W celu wyceny konkretnego zlecenia prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną.

 • haiNET wykonuje
   
  • Strony internetowe

   Sieć Internet istnieje na świecie już od ponad dekady i ma za sobą euforyczne początki napędzane przez ekonomie oraz rozwój nowoczesnych technologii. Śmiało można stwierdzić, że każda duża i średnia firma posiada własną witrynę internetową.

   Więcej
  • Sklepy internetowe

   Handel elektroniczny w sieci internet stawia przed nami nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż detaliczna towarów końcowym odbiorcom bez ograniczeń przestrzennych, przez 24 godziny na dobę, przy minimalnych kosztach stanowi nową jakość w handlu.

   Więcej
  • Pozycjonowanie

   Masz więc już ładnie przygotowaną stronę internetową, którą zdążyli odwiedzić wszyscy członkowie Twojej rodziny, znajomi, pracownicy oraz ich rodziny i przyjaciele. To jednak w dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby osiągnąć sukces za pomocą własnej witryny internetowej.

   Więcej
haiNET Partnerzy
  • Slider 31
  • Slider 32