• Slider 36

Domeny internetowe

 • Domeny internetowe - adresy WWW

  Domeny internetowe - adresy WWW

Domena internetowa jest pierwszą i na początku najważniejszą informacją dla Naszego potencjalnego klienta. Dlatego dobry adres internetowy jest podstawą sukcesu w e-promacjach, e-handlu i informacją dla naszego odbiorcy.

Jeżeli zamierzasz w szerszym zakresie wykorzystać internet w działalności firmy zalecamy zarejestrowanie wybranej nazwy zarówno w domenie .pl  jak i  com.pl  by uniknąć w przyszłości pomyłek ze strony Twoich klientów. Wybór prawidłowej nazwy konta poczty  lub domeny to ważna decyzja. Od przyszłych zastosowań zależy jaką nazwę wybierzemy. Będzie ona identyfikować nas u wszystkich do których wyślemy list i jest pierwszą rzeczą na którą odbiorca poczty zwraca uwagę. Jest to też ważny element marketingu przy publikowaniu adresu naszego konta na wizytówkach i w ogłoszeniach firmy.

Wiele małych firm rozpoczyna swoją działalność z bardzo skromnymi środkami, wykorzystując niekiedy  darmowe usługi w internecie. Typowym przykładem jest wykorzystanie bezpłatnych kont pocztowych oferowanych przez rozmaite serwisy. Niestety, wiarygodność firmy zależy także od tego, czy stać ją na "lepszą dzielnicę". Adres typu "darmowa.poczta.pl" wskazuje wyraźnie, że jest to firma o ograniczonych środkach finansowych, a tym samym mniej wiarygodna jako potencjalny partner. Posiadanie komercyjnego konta internetowego należy do marketingowego kanonu i nabycie go powinno być jednym z pierwszych kroków każdej firmy, która zamierza aktywnie wykorzystywać sieć w swojej pracy.

Hainet pośredniczy w zakupie domen współpracując z jedną z najtańszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm zajmujących się rejestracją i obsługą wszystkich najpopularniejszych domen internetowych. Tylko u nas znajdziesz jedne z najniższych cen przedłużeń domen w Polsce!

 • haiNET wykonuje
   
  • Strony internetowe

   Sieć Internet istnieje na świecie już od ponad dekady i ma za sobą euforyczne początki napędzane przez ekonomie oraz rozwój nowoczesnych technologii. Śmiało można stwierdzić, że każda duża i średnia firma posiada własną witrynę internetową.

   Więcej
  • Sklepy internetowe

   Handel elektroniczny w sieci internet stawia przed nami nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż detaliczna towarów końcowym odbiorcom bez ograniczeń przestrzennych, przez 24 godziny na dobę, przy minimalnych kosztach stanowi nową jakość w handlu.

   Więcej
  • Pozycjonowanie

   Masz więc już ładnie przygotowaną stronę internetową, którą zdążyli odwiedzić wszyscy członkowie Twojej rodziny, znajomi, pracownicy oraz ich rodziny i przyjaciele. To jednak w dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby osiągnąć sukces za pomocą własnej witryny internetowej.

   Więcej
haiNET Partnerzy
  • Slider 31
  • Slider 32