• Slider 36

Firma

 • haiNET Strony internetowe

  haiNET Strony internetowe

haiNET jest prężnym zespołem młodych ludzi tworzących agencje interaktywną, uwielbiających wyzwania oraz nietuzinkowe rozwiązania. Firma pochodzi z Poznania, ale obecnie posiada swoje główne biuro w Gorzowie Wielkopolskim. Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu, tworzeniu, wdrażaniu oraz wszelkiej obsłudze serwisów internetowych w tym hosting stron internetowych a także sprzedaż domen internetowych. Wykonywane przez nas profesjonalne strony internetowe, dostosowane są do potrzeb, charakteru firmy oraz odzwierciedlają charakter branży jaki reprezentują.

Agencja haiENT zajmuje się również pozycjonowanie stron internetowych w najpopularniejszych wyszukiwarkach oraz prowadzeniem kampanii reklamowych za pomocą tzw. linków sponsorowanych. Oferta pozycjonowania obejmuje swoim zakresem kompleksowe działania na rzecz zwiększenia pozycji Twojej strony w wyszukiwarce internetowej a wszystkie metody jakie używamy posiadają wysoką skuteczność oraz są jak najbardziej legalne.

Portale społecznościowe stały się w ostatnim czasie także idealnym medium dotarcia do nowych Klientów co spowodowało, że obecnie także i w tej dziedzinie staramy się pomóc naszym Klientom dotrzeć do nowych rynków zbytu po przez prowadzenie, np. Facebooka czy też Instagrama oraz prowadzenia kampanii sponsorowanych w tzw. mediach społecznościowych, które obecnie znacznie poprawiają wizerunek firm oraz promują ofertę produktów czy też usług firm.

Nasz zespół zna internet od podstaw dzięki czemu możemy w przystępny sposób wytłumaczyć oraz podpowiedzieć rozwiązanie jakie dla Ciebie będą najlepsze i najkorzystniejsze. Uważamy, że naszym głównym zadaniem jest umożliwienie Tobie skorzystania z możliwości jakie daje internet w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Jesteśmy gotowi służyć Tobie naszą pomocą oraz doświadczeniem.

 • haiNET wykonuje
   
  • Strony internetowe

   Sieć Internet istnieje na świecie już od ponad dekady i ma za sobą euforyczne początki napędzane przez ekonomie oraz rozwój nowoczesnych technologii. Śmiało można stwierdzić, że każda duża i średnia firma posiada własną witrynę internetową.

   Więcej
  • Sklepy internetowe

   Handel elektroniczny w sieci internet stawia przed nami nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż detaliczna towarów końcowym odbiorcom bez ograniczeń przestrzennych, przez 24 godziny na dobę, przy minimalnych kosztach stanowi nową jakość w handlu.

   Więcej
  • Pozycjonowanie

   Masz więc już ładnie przygotowaną stronę internetową, którą zdążyli odwiedzić wszyscy członkowie Twojej rodziny, znajomi, pracownicy oraz ich rodziny i przyjaciele. To jednak w dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby osiągnąć sukces za pomocą własnej witryny internetowej.

   Więcej
haiNET Partnerzy
  • Slider 31
  • Slider 32