• Slider 36

Modernizacja stron internetowych

 • Modernizacja stron internetowych

  Modernizacja stron internetowych

Jeżeli uważasz, że Twoja strona wymaga poprawek, odnowienia lub pozbycia się występujących na niej błędów nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Redesign projektu graficznego strony www oraz dopasowanie go do potrzeb obecnego rynku internetowego staje się dziś koniecznością, aby wyróżniać się wśród konkurencji.

Aby utrzymać standardy nowoczesności stronę internetową należy modernizować mniej więcej co 2 - 3 lata. Odnowienie strony internetowej pomoże utrzymać pozytywny wizerunek Twojej działalności. Modernizacja stron internetowych jest czynnością niezbędną, jeżeli zależy Tobie na utrzymaniu jej świeżości, stylu i nowoczesności. Przy modernizacji strony zawsze staramy się do istniejącej funkcjonalności dołożyć nowoczesny wygląd, przejrzysty układ oraz zachęcającą i miłą dla oka oprawę graficzną spełniającą wszystkie standardy profesjonalnego serwisu internetowego.

Nasza oferta obejmuję również propozycję przebudowy Twojej strony pod względem układu, kodu oraz kompozycji. Przebudowa strony internetowej polega na zbadaniu przez nas jej użyteczności oraz zastosowaniu technik dostosowania jej budowy do wymogów  użyteczności dla człowieka. Prawidłowo zbudowana strona nie odstrasza a zachęca użytkownika do pozostania na niej i polecania jej znajomym.

 • haiNET wykonuje
   
  • Strony internetowe

   Sieć Internet istnieje na świecie już od ponad dekady i ma za sobą euforyczne początki napędzane przez ekonomie oraz rozwój nowoczesnych technologii. Śmiało można stwierdzić, że każda duża i średnia firma posiada własną witrynę internetową.

   Więcej
  • Sklepy internetowe

   Handel elektroniczny w sieci internet stawia przed nami nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż detaliczna towarów końcowym odbiorcom bez ograniczeń przestrzennych, przez 24 godziny na dobę, przy minimalnych kosztach stanowi nową jakość w handlu.

   Więcej
  • Pozycjonowanie

   Masz więc już ładnie przygotowaną stronę internetową, którą zdążyli odwiedzić wszyscy członkowie Twojej rodziny, znajomi, pracownicy oraz ich rodziny i przyjaciele. To jednak w dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby osiągnąć sukces za pomocą własnej witryny internetowej.

   Więcej
haiNET Partnerzy
  • Slider 31
  • Slider 32