• Slider 36

Oferta

 • haiNET Strony WWW

  haiNET Strony WWW

Oferta firmy haiNET skierowana jest głównie do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw oraz indywidualnych odbiorców na terenie całej Polski a także Klientów działających po za granicami naszego kraju. Obejmuje ona kompleksowe usługi oraz rozwiązania z zakresu tworzenia tożsamości wizualnej, tworzenia, aktualizacji oraz pozycjonowania witryn internetowych,a także ich pełną obsługę na serwerach. Aktualizujemy dla naszych Klientów także portale społecznościowe czyli tzw. social media włącznie z tworzeniem i uruchamianiem płatnych kampanii marketingowych.

Usługi jakie oferujemy są na najwyższym poziomie, funkcjonalne, bezpieczne oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i najnowszych trendów. Nasze realizacje są zawsze dostosowane do potrzeb naszych Klientów, tak aby jak najlepiej spełniały ich wymagania. Domeną naszej firmy oraz główną specjalizacją jest budowa stron i serwisów internetowych oraz wszystkiego co związane jest z ich utrzymaniem, aktualizacją a także promocją w sieci.

Z myślą o ułatwieniu zarządzania treścią wykonywanych przez nas stron i serwisów wykorzystujemy sprawdzone systemy zarządzania treścią CMS w tym głównie sprawdzone, cenione oraz bezproblemowe rozwiązania firmy Opensolution w tym Quick CMS oraz Quick Cart. Dają one możliwość edycji treści strony bez znajomości języka HTML a ich interfejs oraz działanie jest zbliżone do popularnych edytorów tekstu, dzięki czemu ich obsługa jest bardzo łatwa i przejrzysta.

 • haiNET wykonuje
   
  • Strony internetowe

   Sieć Internet istnieje na świecie już od ponad dekady i ma za sobą euforyczne początki napędzane przez ekonomie oraz rozwój nowoczesnych technologii. Śmiało można stwierdzić, że każda duża i średnia firma posiada własną witrynę internetową.

   Więcej
  • Sklepy internetowe

   Handel elektroniczny w sieci internet stawia przed nami nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż detaliczna towarów końcowym odbiorcom bez ograniczeń przestrzennych, przez 24 godziny na dobę, przy minimalnych kosztach stanowi nową jakość w handlu.

   Więcej
  • Pozycjonowanie

   Masz więc już ładnie przygotowaną stronę internetową, którą zdążyli odwiedzić wszyscy członkowie Twojej rodziny, znajomi, pracownicy oraz ich rodziny i przyjaciele. To jednak w dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby osiągnąć sukces za pomocą własnej witryny internetowej.

   Więcej
haiNET Partnerzy
  • Slider 31
  • Slider 32